


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація :
- замок Jania 72/50 WC
- латунні ручки Viola Pat WC
Характеристика замка :
- виробник - JANIA (Польща)
- призначення - для міжкімнатних дверей
- матеріал дверей - для дерев'яних дверей
- механізм закривання - сувальдний
- колір бічної планки бежевий
Характеристика ручок :
- ручки та планка виготовлені з латуні
- багатошарове гальванічне покриття
- не бояться вологи та перепаду температур
- колір антична бронза
- можливість подвійної фіксації до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- виробник Metal-bud(Італія)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jania |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь, Латунь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Форма ригеля | Квадратна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Самонарізи | True |
| Наявність замку | True |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні | |
| Призначення ручки | Дверна |
| Механізм дії ручки | Натиснуто |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Спосіб установки | Накладної |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Колір | Бронзовий |
| Покриття | Гальваніка |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 225 мм |
| Ширина розетки/планки | 32 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості замка | універсальний |
- Ціна: 1 188 ₴
- В наявності
- Код: 11001й-JANIA 72/50 WC
Замок міжкімнатний Jania 72/50 WC з італійськими латунними ручками
1 188 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


