
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дверні ручки Metal-bud Klara і накладки
Комплект ручки для дверей та накладка під циліндр фірми Metal-bud
Характеристика:
- ручки та накладка виготовлені з латуні
- багатошарове гальванічне покриття
- колір матовий хром
- стійкі до вологи та перепадів температур
- на розетці
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- розмір квадрата -8 мм
- виробник Metal-bud
- країна-виробник -Польща
- модель Klara Ros okr
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На розетці |
| Стан | Новий |
| Покриття | Матовий хром |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Стиль виконання | Модерн |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Виробник | Metal-Bud |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація | |
| Наявність замку | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Довжина ручки | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий хром |
- Ціна: 888 ₴
- В наявності
- Код: 11005-382б
Комплект дверні ручки Metal-bud Klara і накладки
888 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


