

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стильна для сучасного дому Hesmo Kink
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Hesmo, з високою якістю виконання та демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Hesmo – це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною та довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Hesmo можна і в Україні.
В нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Hesmo
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Горщик, Циліндр |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 5000 г |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
- Ціна: 9 880 ₴
- В наявності
- Код: 24852
Люстра стильна для сучасного дому Hesmo Kink
9 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


