


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач Hydroland Favorit 7.001 для душу
Змішувач Hydroland Favorit 7.001 для душу з одним важелем, який рухається вгору/вниз та вправо/ліворуч, регулюючи тиск та температуру води. Це найбільш зручний у використанні змішувач.
Змішувач для душу з підключенням G1/2 для душового шланга.
Основні характеристики:
- литий корпус
- механізм - одноважільний кран Ø40
- настінний монтаж
- корпус-хромована латунь
- витрати води (л/хв): 20
- ексцентрики (мм): 150±15
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 20 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Ні |
- Ціна: 2 826 ₴
- В наявності
- Код: 53201г
Змішувач Hydroland Favorit 7.001 для душу одноважільний
2 826 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


