

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спот Hesmo 50674 золото
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Hesmo з високою якістю виконання та демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Hesmo – це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною та довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Hesmo можна і в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Hesmo
Ми доставляємо замовлення по всій території України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 300 см |
- Ціна: 2 700 ₴



