
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне LIS Manhattan 0185
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал, скло |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 230 мм |
- Ціна: 1 555 ₴



