

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішак тримач настінна для кухні чи ванної
Якісний вішак турецького виробника на 3 гульки(тримачі) виготовлений з хромованої латуні та не боїться перепаду температур та вологи .
Використовують як вішак для рушників , халатів , та ін., в приміщеннях з підвищенною вологістю : ванна кімната , душова, кухня та інші.
Такий вішак не ржавіє і не міняє кольору .
Тримачі( 3 шт ) міцно приварені до лінійного каркасу вішака .
Кріпиться вішак за допомогою дюбелів чи шурупів.
Відстань між кріпленням 29 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SERENADE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип тримача | Вішалка |
| Місткість рушників | 3 |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Колір покриття | Хром |
- Ціна: 485 ₴
- В наявності
- Код: 75124
Вішак тримач настінна для кухні чи ванної виробництво Турція
485 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


