

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для душу Grohe Eurowing 33583000 одноважільний
Змішувач Grohe Eurowing 33583000 з одним важелем, який рухається вгору/вниз та вправо/ліворуч, регулюючи тиск та температуру води. Це найбільш зручний у використанні змішувач і відрізняється високою якістю
Фірмове гравіювання на корпусі змішувача..
Змішувач для душу із підключенням G1/2 для душового шланга , оснащений зворотним клапаном.
Основні характеристики:
- литий корпус
- виготовлений з латуні
- механізм - керамічний одноважільний кран Ø40
- настінний монтаж
- витрати води (л/хв): 18
- робочий тиск (атм.): 3
- температура води [°C] максимальна: ≤80
- плавний хід важеля
- ексцентрики (мм): 150±20
Завдяки технології GROHE Star Light покриття має підвищену жорсткість та стійкість до подряпин.
Завдяки технології GROHE Speed Clean запобігає утворенню вапняків на соплах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 18 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Ні |
- Ціна: 7 632 ₴
- В наявності
- Код: 51560к
Змішувач для душу Grohe Eurowing 33583000 одноважільний
7 632 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


