

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра NORDLUX 24320 біла куля
Сучасна люстра NORDLUX 24320 у вигляді кулі білого кольору.
Колір каркасу та кріпильної чаші – латунь.
Висота регулюється.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Куля |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 25 см |
| Висота | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 850 ₴



