


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінні Szpak 1929 колір бежевий
Пропонуємо настінний світильник( бра )фірми Szpak 1929 в сучасному стилі.
Матеріали бра Szpak 1929 - міцний метал та якісне скло.
Каркас світильника виготовлений з мінімальним виступом, завдяки цьому зберігає простір і сміливо підійде у вузькі, маленькі приміщення.
Колір каркаса-бежевий, плафон-білий.
Країна виробник Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Кантрі |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| колір каркасу | бежевий |
| стиль | сучасний |
| особливості каркасу | прилягає близько до стіни |
- Ціна: 1 880 ₴
- В наявності
- Код: 1929
Бра настінні Szpak 1929 колір бежевий
1 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


