


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра стельова Szpak 2116-1
натуральне дерево
Якість, лояльні ціни, вироби виготовлені з використанням новітніх технологій.
Каркас люстри Szpak 2116-1 виготовлений з металу і декорований натуральним деревом ,
Плафони Szpak 2116-1 з добротного декорованого скла у вигляді структури дерева .
Світильник Szpak 2116-1 нараховує 5 ламп на стандартний цоколь Е14 , що дає можливість змінювати лампи .
Завдяки невисокому каркасу чудово підійде в приміщення з висотою від 2,3 м і вище.
Колір каркасу і плафонів - бежевий .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Зелений |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Бежевий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Овал |
| Датчик руху | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 600 см |
| Висота | 230 см |
- Ціна: 4 333 ₴



