



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для ванної Emmevi LUXOR матовый хром
Змішувач LUXOR для ванної кімнати-одноважільний(однозапірний, однорукий) - змішувач з одним важелем, який рухається вгору/вниз і вправо/ліворуч, регулюючи тиск і температуру води.Це найбільш зручний в користуванні змішувач.
Основні характеристики:
- литий корпус
- виготовлений з латуні
- перемикач на душ фіксується завдяки гідронапору
Змішувач LUXOR застосовують у приміщеннях з підвищеною вологістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxor |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 16 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
- Ціна: 5 400 ₴
- В наявності
- Код: 51542
Змішувач для ванної Emmevi LUXOR матовий хром
5 400 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


