
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Lis Wiola 0557
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 3 770 ₴
- В наявності
- Код: 0557 wiola
Настільна лампа Lis Wiola 0557
3 770 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


