

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект замок Gerda з ручками для дверей Metal-bud
Комплект замка Gerda ZW 100 72/50 wkl з дверною ручкою Metal - bud VIOLA PAT.72 Yal.
Міцні, надійні, якісні.
Характеристики замка Gerda ZW 100 72/50
- універсальний, реверсивна клямка,
- розміри замка 80х155х10 мм,.
- торцева планка 20х220 мм,
- ригель 30х6 мм,
- вackSet 50 мм,
- міжцентрова відстань 72 мм.
Характеристики ручки Metal - bud VIOLA PAT.72 Yal:
- довжина ручки – 225 мм,
- ширина планки – 30 мм,
- відстань між кріпленнями – 190 мм,
- виступ над дверним полотном - 60 мм,
- розмір квадрата – 8 мм.
Ручки та планка ручок виготовлені з латуні.
Характеристики циліндра:
- клас захисту 4,
- корпус циліндра та воріт виготовлений з латуні,
- циліндр має 5 активних пені, виготовлених з латуні,
- в комплект входять 3 ключі високої точності нарізки, покриті нікелем для більш тривалого використання,
- циліндр базової таємності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerda |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Матеріал замку | Оцинкований метал, Латунь |
| Колір замку | Бронза антична |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 555 ₴
- В наявності
- Код: 11001і-614
Комплект замок Gerda з ручками для дверей Metal-bud
1 555 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


