
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петлі дверні праві латунні Imperial 105*100/75 права.
Використання латуні дозволяє застосовувати петлі у приміщеннях з підвищеною вологістю,
- лита конструкція
- безшумна робота петлі
- підшипники забезпечують плавний хід
- міцні і якісні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imperial |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 233 ₴
- В наявності
- Код: 60201-Im/з
Дверні завіси латунні праві Imperial 105*100/75 права
233 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


