

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міжкімнатні дверні ручки з латуні
на розетці Metal-bud Viola
Характеристика:
- ручки та планка виготовлені з латуні
- багатошарове гальванічне покриття
- стійкі до вологи та перепадів температур
- діаметр ручки – 50*135 мм
- відстань між кріпленнями – 40 мм
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- розмір квадрата -8 мм
- колір матове золото
- виробник Metal-bud
- країна-виробник - Польща
- модель VIOLA mos SAT.OK.SZ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal-Bud |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 135 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
- Ціна: 655 ₴
- В наявності
- Код: 11001e
Міжкімнатні дверні ручки з латуні на розетці Metal-bud Viola
655 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


