

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні ручки на планці Metal-bud Daria
- ручки та планка з латуні
- гальванічне покриття
- колір матове золото
- під циліндр
- відстань між центрами – 90 мм,
- можливість подвійний фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті,
- розмір квадрата - 8 мм.
- виробник Metal-bud
- країна виробник Польща
- модель DARIA DL szyld Mos Sat 90 Yal.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal-Bud |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 225 мм |
| Ширина розетки/планки | 35 мм |
| Міжосьова відстань | 90 мм |
- Ціна: 455 ₴
- Під замовлення
- Код: 11006е
Відправка з 16 квітня 2026Дверні ручки на планці Metal-bud Daria з вітрини
455 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


