

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійські ручки дверні MIU 72 Nik Sat Pasottі 72мм
Якісні ручки для дверей MIU 72mm Nik Sat відомого виробника Pasotti (Італія) латунні нікельовані.
Красивий дизайн, якість, зносостійкість - візитка Pasottі.
Ручки Pasotti не бояться вологи і перепаду температур.
Основні характеристики:
- виготовлені з латуні,
- багатошарове гальванічне покриття,
- фірмове тиснення з тильного боку, що підтверджує оригінальність виробу,
- колір нікель, сатин (теплий) ,
- використовуються всередині та зовні приміщення,
- під циліндр євростандарт,
- довжина ручки – 240 мм,
- відстань між кріпленнями – 210 мм,
- відстань між центрами - 72 мм,
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті,
- розмір квадрата – 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasotti |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Матовий нікель |
| Колір | Сірий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 135 мм |
| Ширина розетки/планки | 40 мм |
| Висота розетки/планки | 240 мм |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| призначення | під циліндр |
| колір ручок | матовий нікель |
- Ціна: 1 880 ₴
- В наявності
- Код: MIU 72 Nik Sat
Італійські ручки дверні MIU 72 Nik Sat Pasottі 72мм
1 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


