

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні ручки на розетці Metal-bud
Характеристика :
- ручки та розетка з латуні
- не бояться вологи та перепаду температур
- колір нікель сатин
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті,
- діаметр ручки - 50*132 мм,
- відстань між кріпленнями – 40 мм,
- виступ над дверним полотном - 57 мм,
- розмір квадрата – 8 мм.
- виробник Metal-bud
- країна виробник Польща
- модель KLARA Nik Sat.OK.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metal-Bud |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення ручки | Дверна |
| Тип ручки | На розетці |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Стиль виконання | Модерн |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 132 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Наявність замку | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий хром |
- Ціна: 750 ₴



