

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника KFA Opal 473-140-00 з одним важелем, який рухається вгору/вниз і вправо/ліворуч, регулюючи тиск і температуру води, з висувним виливом. Це найбільш зручний у використанні змішувач і відрізняється високою якістю.
Змішувач для умивальника KFA, модель Opal 473-140-00 стане надійним помічником у вашій ванній кімнаті.
Класичний стиль та висока якість – відмінні риси змішувача Opal.
Основні характеристики:
- змішувач для умивальника
- з висувним ручним душем
- виготовлений з латуні
- керований тригер
- керамічний регулятор
- механізм - керамічний дисковий картридж
- запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води
- шланг висувного виливу в металевому обплетенні
- врізний монтаж
- температура води [°C] максимальна: ≤80
- плавний хід важеля
- отвір під змішувач Ø 35 мм
Одноважільний змішувач для умивальника Armatura Krakow з висувним виливом 473-140-00 ви можете придбати не тільки в магазинах Польщі, але і в Україні за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арматура Краків |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Максимальна витрата води | 18 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| додаткові характеристики | |
| особливості | витяжний душ |
| стиль | ласника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
- Ціна: 4 999 ₴
- В наявності
- Код: 51569c
Одноважільний змішувач для умивальника Armatura Krakow з висувним виливом 473-140-00
4 999 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


