


Дверний дотягувач на масивні двері гідравлічний Brano
Дотягувач накладного типу R12/14 Тyp R 12A фірми BRANO для великогабаритних дверей, що зазнають сильного тиску та навантаження.
При суттєвому зниженні температури навколишнього середовища, перемикання гідравлічного наповнення призводить до зниження швидкості закривання. В цьому випадку регулюється швидкість закривання за допомогою регулювального клапана (зовні тіла дотягувача).
Дотягувач не потребує спеціального обслуговування, якщо швидкість закривання змінюється, відрегулюйте налаштування відповідно до інструкції.
Дотягувачі досить складні механізми і якщо плануєте вибрати одну модель на 25-35 років, зверніть увагу на модель BRANO R12/14 Тyp R 12A . У перспективі ця покупка буде набагато вигіднішою, ніж щорічна заміна бюджетної моделі.
Розміри :
- ширина тіла -165 мм
- основа кріплення -135*55 мм
- ригель - 245*245 мм
- висота тіла - 175 мм
- вага дотягувача- 5,9 кг
Максимальна вага дверей - 75 кг
Максимальна ширина дверного полотна -105 см
Висота дверей довільна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brano |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 3 |
| Маса дверного полотна, до | 75 кг |
| Максимальний кут відкриття дверей | 90 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Мідь |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 175 мм |
- Ціна: 2 100 ₴
- В наявності
- Код: 91104
Дверний дотягувач посилений до 75 кг гідравлічний Brano
2 100 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53



