

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні ручки міжкімнатні на планці Doganlar
Характеристика дверної міжкімнатної ручки Doganlar:
- ручки та планка виготовлені з латуні
- багатошарове гальванічне покриття
- не бояться вологи та перепаду температур
- колір сатин, золото
- можливість подвійної фіксації до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- розмір квадрата – 8 мм
- виробник Doganlar
- країна виробник Туреччина
- модель SAHIN Sat-Alb L сol
Купляйте дверні міжкімнатні ручки від найкращих виробників!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doganlar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Сірий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Овальна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 163 мм |
| Ширина розетки/планки | 38 мм |
- Ціна: 788 ₴
- В наявності
- Код: 10251
Дверні ручки міжкімнатні на планці Doganlar
788 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


