
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дверні ручки для вхідних дверей на планці
Metal-bud 72 mm
Ручки для дверей на планці латунні Metal-bud, міцні, надійні, якісні.
Ручки латунні Metal-bud найкращий вибір для ваших дверей.
Основні характеристики ручок:
- фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- довжина ручки - 225 мм,
- ширина планки - 30 мм,
- відстань між кріпленнями - 190 мм,
- виступ над дверним полотном - 60 мм,
- розмір квадрата - 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На планці |
| Стан | Новий |
| Покриття | Латунь |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Форма розетки/планки | Квадратна |
| Виробник | Metal-Bud |
| Колір | Бронза |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація | |
| Наявність замку | Ні |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 225 мм |
| Ширина розетки/планки | 30 мм |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
- Ціна: 888 ₴
- В наявності
- Код: 11001i
Дверні ручки для вхідних дверей на планці Metal-bud 72 mm з латуні
888 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


