


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінно-стельові світильники бра Szpak
В наявності колір каркасу: рожевий, cиній та зелений.
Компактний світильник з поворотним плафоном 1715/5 і може кріпитися на стелю або стіну .
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Зелений |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 30 мм |
- Ціна: 1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1715/5
Настінно-стельові світильники бра Szpak 1715/5
1 150 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


