


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінно-стельовий світильник Szpak 1715
Незвичний одноламповий світильник 1715/3 відомої фірми Szpak(Польща) у формі квітки рожевого кольору ,має поворотний механізм.
Світильник 1715/3 може монтуватися на стелю чи стіну.
Каркас світильника виготовлений з металу, а плафон зі скла ручної роботи (колір плафона не змивається, не линяє).
В наявності колір каркасу, варіанти:рожевий, синій,зелений.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Рожевий |
| Колір арматури (підстави) | Рожевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квітка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 300 мм |
- Ціна: 1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1715/2
Настінно-стельовий світильник Szpak 1715 поворотні
1 150 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


