
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Італійські дверні ручки Pasotti Ela 72 мм
Характеристика італійських дверних ручок:
- матеріал - латунь з багатошаровим якісним гальванічним покриттям
- колір глянсовий чорний/золото
- під циліндр євростандарт
- можливість подвійний фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті
- довжина ручки – 240 мм
- відстань між центрами – 72 мм,
- розмір квадрата ручки – 8 мм.
- виробник Pasotti
- країна виробник Італія
- модель ELA 72 PZ OPDV
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasotti |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Чорний |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Форма розетки/планки | Трикутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 240 мм |
| Ширина розетки/планки | 50 мм |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
- Ціна: 2 733 ₴
- В наявності
- Код: 10332
Італійські дверні ручки Pasotti Ela 72 мм
2 733 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


