



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні дверні накладки Metal-bud матове золото з латуні
Використовують як засув для міжкімнатного замку WC. Розмір квадрата 4 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип ручки | На розетці |
| Стан | Новий |
| Покриття | Гальваніка |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Стиль виконання | Модерн |
| Вага | 0.6 кг |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Спосіб установки | Накладний |
| Призначення ручки | Дверна |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Виробник | Metal-Bud |
| Колір | Золотистий |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Поворотна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Розміри | |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 |
| Товщина | 5 мм |
| Форма закладок | Кругла |
| Декоративні особливості | Гладка поверхня |
- Ціна: 528 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 10381к
Якісні дверні накладки Metal-bud матове золото з латуні WC
528 ₴/комплект
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


