



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручки на розетці СOBRA Luiza Kristina з латуні
Міцні, надійні, якісні, не бояться вологи і перепаду температур.
Характеристика :
- ручки та накладки виготовлені з латуні
- якісне гальванічне покриття
- натискні
- колір антична бронза
- діаметр розетки 50 мм
- довжина ручки 140 мм
- розмір квадрата ручки 8 мм
- подвійна фіксація до дверей: шурупи, фіксатор на квадраті (гужон);
- країна виробник Польща
- модель Luiza Kristina
Комплект:
- ручки -2 шт
- накладки під циліндр - 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cobra |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність замку | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Довжина ручки | 140 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| комплектація | ручки 2 шт., накладка під циліндр 2 шт |
| особливості | |
| форма ручки | хвиля |
| накладка під циліндр | євростандарт |
- Ціна: 1 205 ₴
- В наявності
- Код: 11004к
Ручки на розетці СOBRA Luiza Kristina з латуні
1 205 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


