

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа і нічник 2 в 1
Каркас настільної лампи виготовлений з металу та оздоблений великим кришталевим елементом, який підсвічується завдяки світлодіоду.
Плафон - якісний текстиль.
Перевага настільною лампи є нічник (кришталевий елемент),який вмикається разом з основним світлом ( під абажуром).
Колір основи - бронза.
Колір кришталю - прозорий.
Колір плафона - молочний, оздоблений золотим декором у вигляді трикутників по всій поверхні абажура.
Колір освітлення нічника світодіодом -білий (4000 К ).
Лампочку для настільної лампи можна придбати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | кришталь, Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Kemar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Вага | 1600 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання, Світлодіодна, Енергозберігаюча |
- Ціна: 3 250 ₴



