


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний Lis 0730
Світильник виготовлений в стилі модерн, колір основи сатин, плафони напівпрозорі скло.
Висота світильника 70см, ширина 40 см, три плафони .
Плафони поворотні , розмір плафона 10см*8см .
Каркас світильника має форму косої лінії , не регулюється .
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Lis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Сірий |
| Колір плафона | Сірий |
| Форма плафона | Квадратна, Горщик |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 4 620 ₴



