

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Szpak 2146
Підвісний світильник Szpak 2146 cтильний та сучасний, висота регулюється.
Основа виготовлена в коричневому кольорі, плафони білі с якісного скла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Szpak |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Квадратна |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 200 ₴



