Новинка




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Lis Lighting 0370
Світильник Lis Lighting 0370 в сучасному стилі, основа виготовлена з металу високої якості, плафон з текстилю.
Рекомендовано розміщувати на кухні чи в коридорі.
Купіть недорогий якісний світильник відомого польського виробництва Lis Lighting.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір плафона | Коричневий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Трапеція |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 52 см |
- Ціна: 1 497 ₴



