

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Hesmo 31185 3л абажур металік
Пропонуємо придбати надзвичайно красивий , сучасний ,лаконічний та стильний світильник у сірих тонах з делікатними вкрапленнями чорного кольору .Кришталеві огранені чаші , якісне гальванічне хромування , легкий монтаж та догляд - візитівка світильника Hesmo 31185.
Всі деталі бра Hesmo - це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною.
Ми доставляємо замовлення по всій території України .
Купуйте з легкістю якісний товар в нашому інтернет магазині.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2000 г |
| Висота | 47 см |
| Діаметр | 56 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Hesmo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Сірий, Чорний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Форма плафона | Горщик |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр чаші стельової | 100 мм |
- Ціна: 7 700 ₴
- В наявності
- Код: 31185
Світильник Hesmo 31185 3л абажур металік
7 700 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


