

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спот Hesmo 28413 настінно-стельовий
Дитячі люстри та світильники Hesmo 28413 виготовлені з екологічно безпечних гіпоалергенних матеріалів. Це стосується всіх частин люстри. Колірна гамма підібрана максимально гармонійно, модель поєднує в собі різнобарвні кольори.
Бренд Hesmo - польський виробник, який займає провідні позиції у світі.
Світильники серії 28413 стануть відмінним дизайнерським акцентом в інтер'єрі дитячої кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 370 мм |
| розмір | |
| довжина основи, мм | 360 |
| ширина основи, мм | 40 |
| Користувацькi характеристики | |
| колір світильника | зелений, синій, червоний |
- Ціна: 1 034 ₴
- В наявності
- Код: 28413
Спот Hesmo 28413 настінно-стельовий в дитячу
1 034 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


