
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива підсвітка для дзеркала Stellare W 2153/2
Лаконічна і стильна в стилі АРТ-деко підсвітка може бути закріплена як над дзеркалом ,так і над картиною , доповнить інтер'єр спальні, студія, вітальні або передпокою.
Підсвітка W 2153/2 функціональна , плафон повертається вверх/вниз.
Всі деталі Stellare- це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Stellare |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 2 900 ₴
- В наявності
- Код: W 2153/2
Красива підсвітка для дзеркала Stellare W 2153/2 колір молочний
2 900 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


