



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінні світильники Aldex 389/C
Купляйте якісні освітлювальні прилади від перевірених виробників.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Форма плафона | Циліндр |
- Ціна: 1 857 ₴
- В наявності
- Код: 389/C
Бра настінні світильники Aldex 389/C
1 857 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


