


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий Hesmo 38098,
поворотні плафони
Світильник 38098 відомого польського виробника Hesmo в стилі мінімалізму .
Монтують 38098 на стелю або на стіну.
Каркас світильника виготовлено з металу , а плафони із якісного скла .
Металічні шарніри забеспечать довгий термін роботи світильника.
Сучасний , стильний Hesmo 38098 лінійної форми довжиною 1500 мм .
Колір каркасу- світло сірий, колір плафонів- білий матовий.
| Основні | |
|---|---|
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма | I-подібна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 1500 г |
| Основні атрибути | |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип світильника | Накладної |
| Датчик руху | Немає |
| Тип вимикача | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Форма плафона | лист |
| форма каркасу | хвиля |
- Ціна: 3 880 ₴
- В наявності
- Код: 38098
Світильник Hesmo 38098, поворотні плафони ,сірий
3 880 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


