
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінні Lis 0524
Сучасні, стильні високотехнологічні люстри Lis, з високою якістю виконання і демократичною вартістю.
Всі деталі світильників Lis- це міцний елемент, завдяки якому конструкцію можна назвати надійною і довговічною. Виробляються ці товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Lis можна і в Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | G4 |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 220 ₴



