
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра Hesmo 86158 колба
Локальне та сучасне бра Hesmo 86158 зі склянним трубчатим плафоном .
Колір плафона - білий , каркаса - нікель матовий.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 1 330 ₴
- В наявності
- Код: 86158
Бра Hesmo 86158 колба матовий нікель
1 330 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


