

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Куля |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр | 200 мм |
- Ціна: 2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0547
Бра настінне куля Lis Globi
2 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


