



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спот настінно стельовий Hesmo 22684
поворотні плафони
| Основні | |
|---|---|
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма | O - подібна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 250 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| особливості | поворотний |
| колір | золото/синій |
| особливості плафона | направлене світло |
- Ціна: 1 550 ₴
- В наявності
- Код: 22684
Спот настінно стельовий Hesmo 22684 поворотні плафони
1 550 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


