



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий світильник підвісний Hesmo Kalia 09949
Пропонуємо вашій увазі сучасні стильні освітлювальні прилади польського виробництва компанії Hesmo.
Всі деталі світильників якісні та виготовлені по найкращих технологіях талановитими майстрами.
Hesmo Kalia-серія світильників в стилі флористика з елементами зеленого кольору, ідеально підійде для вашого дому в спальню, кухню, коридир чи вітальню.
Завдяки різним параметрам ви можете підібрати стельові світильники, підвісні світильники та бра для будь-якої висоти вашого приміщення, а головне в одному стилі.
Перегляньте супутні освітлювальні прилади та виберіть для свого дому найкращі.
Зверніть увагу на всі освітлювальні прилади в нашому інтернет-магазині безкоштовна доставка по Україні, а також лояльні ціни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 см |
| Висота | 570 см |
| Діаметр | 950 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Світильник |
| Тип люстри | Підвісна |
- Ціна: 11 800 ₴
- В наявності
- Код: 09949
Великий світильник підвісний Hesmo Kalia 09949
11 800 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


