
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне Diasha (5120/1)
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 160 мм |
- Ціна: 678 ₴



