
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спот Nowodvorski LILI 1742 в дитячу кімнату
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево, пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Червоний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Nowodvorski |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 см |
| Ширина | 580 см |
- Ціна: 2 680 ₴
- В наявності
- Код: 1742
Спот Nowodvorski LILI 1742 в дитячу кімнату
2 680 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


