



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Lis 0522/1 MEDUZA
золотиста, плафони кулі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Тип | Настільна лампа |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Діаметр | 390 мм |
- Ціна: 2 770 ₴
- В наявності
- Код: 0522
Настільна лампа Lis 0522/1 MEDUZA золотиста, плафони кулі
2 770 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


