

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торшер підлоговий Lis Tlumik 0645 хром
Виробляються товари тільки на території Польщі, але купити освітлювальні прилади Lis можна і в Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені люстри, торшери, бра, точкові світильники Lis.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Вага | 4000 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
- Ціна: 5 900 ₴
- В наявності
- Код: 0645
Торшер підлоговий Lis Tlumik 0645 хром
5 900 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


