

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Hesmo Венеція 60940
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий, Золото |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр | 350 мм |
- Ціна: 2 200 ₴
- В наявності
- Код: 60940
Настільна лампа Hesmo Венеція 60940
2 200 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


