


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Lis Ariаdna 1575
Представляємо компактну , якісну і дуже гарну настільну лампу польського виробника Arіаdna 1575 .
Кований каркас світильника Arіаdna 1575 доповнюють дрібні квіти зі скла ручної роботи, і, особливо, плафон, який виготовлений зі скла MURANO.
Купуйте якісну продукцію в нашому інтернет-магазині Elit Svitlo elitsvitlo@ukr.net
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Флористика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Муранське скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lis |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Вага | 1.5 г |
- Ціна: 2 999 ₴
- В наявності
- Код: 1575
Настільна лампа Lis Ariаdna 1575
2 999 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


