
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа Hesmo Vivat 90135
Настільна лампа Vivat 90135 виготовлена із металу та скла , цікава сучасним дизайном та своєю неповторністю .
Завдяки прозорим плафонам незвичної форми наповнить приміщення легким сяйвом , також може використовуватися для читання .
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Hesmo |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вага | 1500 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Користувацькi характеристики | |
| колір каркасу | срібний |
| колір плафона | прозорий |
- Ціна: 2 770 ₴
- В наявності
- Код: 90135
Настільна лампа Hesmo Vivat 90135
2 770 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


