

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Kemar Tanaja T/6 Brown
Люстра Kemar Tanaja T/6 Brown ідеально підійде для інтерєрів в стилі класика, етно чи кантрі.
Основні елементи світильника Kemar Tanaja T/6 Bown виготовлені зі скла та металу - латуні
В даній колекції представлені люстри підвісні та торшери в коричневому та зеленому кольорі на ваш вибір.
Ми гарантуємо безкоштовну та безпечну доставку по всій території України, а також лояльні ціни постійним покупцям.
Купляйте якісні освітлювальні прилади від перевірених та надійних виробників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Готичний |
| Колір | Коричневий |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 79 см |
| Ширина | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Мідь |
| Тип виробу | Світильник |
| Тип люстри | Підвісна |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Площа освітлення | 25 кв. м |
- Ціна: 18 450 ₴
- В наявності
- Код: Tanaja T/6
Люстра Kemar Tanaja T/6 Brown
18 450 ₴
- +380 (98) 498-15-88
- +380 (50) 163-58-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


